آمپ هدفون PreSonus HP60 | قیمت آمپ هدفون PreSonus HP60

آمپ هدفون

آمپ هدفون PreSonus HP60

  • PreSonus
  • آمپلیفایر هدفون شرکت پریسونس  دارای شش عدد خروجی امپ هدفون با نویز فوق العاده کم و خروجی 150mW برای هر کانال

6,500,000 تومان
تحویل اکسپرس
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
7 روز تضمین بازگشت کالا

اگر نوازندگان نتوانند آنچه را که می خواهند به وضوح بشنوند ،کارایی و عملکرد آنهابه مراتب پایین می آید.  با استفاده از سیستم امپ هدفون PreSonus® HP60 ، می توانید به راحتی این مشکلات را برطرف کرده و برای موسیقی دان ها آنچه دوست دارند بشنوند  را  فراهم کنید و یک راه حل تست شده برای نظارت و کنترل مجموعه هدفون ها ارائه دهید.

آمپلی فایر هدفون PreSonus HP60 به منظور رفع کردن این مشکلات  که تقریبا در تمام استودیوهای ضبط وجود داشته و دارد طراحی و ساخته شده است. HP60 دارای شش امپ هدفون مجزا می باشد که دو ورودی استریو و ورودی اکسترنال را در اختیارتان می گذارد و هر کانال به شما اجازه می دهد سه استریم صدای استریو (mix A و mix B و ورودی اکسترنال) را با هم میکس کنید. همچنین روی هر کانال H60 خروجی استریو قرار دارد تا بتوانید میکس های کانال هدفون line level را به دیگر امپ های هدفون یا سیستم های مانیتورینگ انتقال دهید.برای یک تجربه فوق العاده استودیویی HP60 را امتحان کنید .
هرکدام از شش کانال HP60 دارای کنترل میکس مجزا بین ورودی های A و B، ولوم ورودی اکسترنال و قابلیت mute و mono می باشند. همچنین روی هر کانال HP60 یک ورودی میکروفن XLR اکسترنال قرار دارد که قابلیت talkback را فراهم می کند.


آمپلیفایر هدفون شرکت پریسونس  دارای شش عدد خروجی امپ هدفون با نویز فوق العاده کم و خروجی 150mW برای هر کانال

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب