هدفون Beyerdynamic DT 240 PRO | خرید هدفون بیرداینامیک DT 240 PRO

هدفون

هدفون Beyerdynamic DT 240 PRO

  • Beyerdynamic
  • هدفون استودیویی پشت بسته Over-ear برای ضبط در استودیو ، تولید پادکست و برای ویدیو بلاگرها و تولیدکننده گان محتوای صوتی

0 تومان
تحویل اکسپرس
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
7 روز تضمین بازگشت کالا

صدای فوق العاده و ایزولاسیون بی نظیر، این هدفون جدید از بیرداینامیک را به محصول شاخصی بدل کرده است . کیفیت بازتولید صدا در هدفون‌های DT 240 PRO در سطح استانداردهای استودیویی است و می‌توانید با اطمینان کامل روی آن حساب کنید.  مجهز بودن این هدفون‌ها به کیفیت صدایِ تضمینی محصولات beyerdynamic، صدای بیس عمیق، فرکانس های میانی شفاف و فرکانس های بالای پر از جزئیات ، نهایت دقت را هنگام ضبط تضمین می‌کند.
ایزولاسیون این هدفون فوق العاده است و علاوه بر حذف صدای محیط، از درز کردن صدای هدفون به میکروفن نیز جلوگیری می کند. وزن سبک و طراحی ارگونومیک هدبند این هدفون در کنار اییرپدها یا بالشی های نرم آن موجب شده تا بتوانید بدون احساس خستگی برای مدت طولانی از آن استفاده کنید. به لطف وجود کابل با کیفیت و هدبند فلزی مستحکمی که برای این هدفون در نظر گرفته شده، می توانید روی طول عمر بالای آن نیز حساب باز کنید. DT 240 PRO برای ضبط استودیویی، تنظیم موسیقی، ضبط پادکست و... ایده آل است.


در اصطلاح Layman ، اییرکاپ های دورگوش over ear یا circumaural و اییرکاپ های روی گوش on ear یا supra-aural نامیده می شوند . ایرکاپ همان قسمت بالشی هدفون است که بین اسپیکر (درایور) هدفون و گوش شما قرار می گیرد. بیشتر هدفون های حرفه ای، دارای طراحی دور گوش هستند. هدفون های روی گوش معمولا برای کارهای حرفه ای مورد استفاده قرار نمی گیرند و بیشتر برای گوش دادن روزمره به موسیقی مناسب هستند، مخصوصا هنگامی که می خواهید در کنار موزیک صدای محیط اطراف خود را نیز بشنوید. از طرف دیگر، هدفون های دور گوش مانند Beyerdynamic DT 240 PRO نویز محیط را به شکل موثری کاهش می دهند.
بهتر است اشاره ای هم به مفهوم پشت باز و پشت بسته در هدفون ها بکنیم که گاهی اوقات به سادگی "بسته" و "باز" ​​نیز گفته می شود ، این تمایز به طراحی بخشی از هدفون که قسمت پشت درایور را در یک خط مستقیم و دور از سمت سر شما می پوشاند ، می پردازد. هدفون های بسته مانند این Beyerdynamic DT 240 PRO مانع از فرار و نشت صدا در میکروفون شما می شوند. نکته منفی این طرح این است که فشار داخل هدفون را به دام می اندازد و این باعث ایجاد فرکانس های بیس کاذب می شود. این فرکانس های بیس کاذب برای اکثر مصارف حرفه ای خوب است (و حتی در محصولات مصرفی نیز مطلوب است) ، اما برای گوش دادن به موسیقی کمترمطلوب است.
چه برای ویدئوبلاگ یا ویدیویی مسافرتی آماده می شوید یا مرور YouTube در برنامه روزانه دارید و چه باید به ضبط صدا و ویرایش پادکست بعدی‌تان بپردازید، هدفون DT 240 PRO کمک می‌کند صدای ضبط شده‎ی کاملا حرفه‌ای تولید کنید و ویرایشی دقیق انجام دهید. وزن سبک و طراحی جمع و جور راحتی استفاده از این هدفون‌ها را برای زمان‌های طولانی تضمین می‌کند.


هدفون Beyerdynamic DT 240 PRO در یک نگاه :

هدفون پشت بسته برای ضبط استودیویی، تنظیم موسیقی، ضبط پادکست و...
مبدل های قدرتمند که بیس عمیق، فرکانس های میانی شفاف و فرکانس های بالای پر از جزئیاتی را به شما ارائه می دهد
ایزولاسیون فوق العاده که علاوه بر حذف صدای محیط، از درز کردن صدای هدفون به میکروفن نیز جلوگیری می کند
وزن سبک، طراحی ارگونومیک هدبند و اییرپدها یا بالشی های نرم
کابل با کیفیت و هدبند فلزی مستحکم که طول عمر بالای هدفون را تضمین می کند

هدفون استودیویی پشت بسته Over-ear برای ضبط در استودیو ، تولید پادکست و برای ویدیو بلاگرها و تولیدکننده گان محتوای صوتی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب