میکروفون کاندنسر RODE M5 Matched Pair | قیمت خرید میکروفون قلمی رود | قیمت خرید وقروش رود RODE M5

میکروفون کاندنسر

میکروفون کاندنسر RODE M5 Matched Pair

  • Rode
  • جفت میکروفون کاندنسر کاردیود دیافراگم کوچک
0 تومان
تحویل اکسپرس
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
7 روز تضمین بازگشت کالا

اگر به دنبال یک جفت میکروفن کاندنسردیافراگم کوچک ارزان قیمت هستید ، نگاهی به میکروفنهای کاندنسر کاردیود RODE M5 Matched Pair بیندازید. این میکروفونها به شما نوع عملکردی ارائه می دهند که از میکروفون های کاندنسر در این رنج قیمت نمی توان انتظار داشت . میکروفون های M5 میکروفونهای عالی برای ضبط و تقویت صدا هستند. آنها برای گیتار ، پرکاشن ، سازهای زهی  ، سازهای بادی چوبی ، سازهای بادی برنجی و موارد دیگر بسیار عالی کار می کنند.  جفت M5 همچنین برای تکنیک های ضبط استریو فوق العاده است.
RODE M5 Matched Pair با صدای بسیار عالی و شفاف در استودیو و روی صحنه ایده آل است. یکی از استفاده های معمول از جفت M5  ضبط صدای های هت یا اوورهدهای درامزاست . این زوج جذاب  میکروفون های عالی برای ضبط کردن هرسازی هستند ، گیتار ، فلوت ، ویولن ، ساکسیفون ، درامز و هر آنچه تصورش را می کنید و همچنین این جفت میکروفن کاندنسردقیق و با کیفیت  برای ظبط استریو با تکنیک XY و یا سایر تکنیک های میکروفون گذاری  ضبط استریو ایده آل هستند .


شرکت رود برای اطمینان از اینکه به محض خارج کردن میکروفون ها از جعبه بتوانید آنها را در پروژه های خود بکار ببرید ، یک جفت ویندشیلد و نیز گیره یا استند مانت برای هر میکروفون داخل جعبه قرار داده است . این وینداسکرین های  WS5 برای ضبط در محیط بیرون بسیار مناسب و کارآمد هستند.
شرکت RODE یکی از اولین تولید کنندگان میکروفن های کندانسور حرفه ای و ارزان قیمت برای ضبط صدا در جهان شده شناخته می شود و در ازای  هزینه ای که صرف می کنید متعهد به ارائه بالاترین کیفیت ممکنی است که برای ساخت میکروفون در نظر گرفته شده است و اینگونه بوده است که RODE جایگاه بی نظیری در استودیوهای حرفه ای و پروژه ای در سراسر جهان برای خود کسب کرده است . همین اواخر بود که NT2-A شرکت رود موفق به کسب یک سری جوایز از جمله "بهترین میکروفون استودیویی جهان" درنمایشگاه معتبر فرانکفورت به نام Musikmesse شد .


جفت میکروفون کاندنسر کاردیود دیافراگم کوچک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب