اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5i |اسپیکر مانیتورینگ حرفه ای و استودیویی HS5i

اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5i

  • Yamaha
  • استودیو مانیتور با خروجی 70 وات ( ووفر 45 وات و توییتر 25 وات ) با ووفر 5 و توییتر 1 اینچی
0 تومان
تحویل اکسپرس
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
7 روز تضمین بازگشت کالا

اسپیکر مانیتورینگ اکتیو  Yamaha HS5i به شما کمک می کند تا ضبط هایی انجام دهید که بهترصدا بدهند . مانیتورهای نیرفیلد یاماها با ووفرهای مخروطی سفید رنگ معروف خود از زمانی که NS-10 های اُرجینال در اواخر دهه 70 به صحنه آمدند ، همه جا در همه استودیوهای برتر جهان دیده می شوند. یاماها (که هرگز ازدستاوردهای خود مغرور نشد) به طور مداوم به طراحی های جدید و پیشرفت ادامه داده است که نتیجه آن معرفی مانیتورهای سری HS با درایورهای دوتایی یا بای امپلیفاید تازه طراحی شده و بدنه و محفظه ای که در نتیجه بررسی های کاملا علمی ساخته شده اند می باشدکه دقت شگفت انگیز و رنگ آمیزی صدای بسیار ناچیز دارند . موسیقی خود را با چشمان بسته و در تاریکی میکس نکنید ، بگذارید HS5i نوری برکار شما بتاباند .
درایورهای به کار رفته در مانیتورهای سری HS عملکرد صوتی فوق العاده ای را ارائه می دهند که توسط سیستم نصب پیشرفته ای حاصل شده است. آرایش علمی پیچ ها و حلقه نصب  طراحی شده مخصوص ، لرزش و رزونانس ناخواسته را از بین می برد و به اسپیکر اجازه می دهد پتانسیل صوتی کامل خود را بدون تحریف و رنگ آمیزی تحقق بخشد . یاماها آهنرباهای خود را برای پاسخ  بهینه در فرکانس های پایین انتخاب می کند. فریم های Tweeter از طراحی پیشرفته ای استفاده می کنند تا جزئیات فرکانس بالا را با دقت خیره کننده بشنوید. همچنین قاب توییترکه ضخیمتر انتخاب شده از رزونانسی که می تواند وضوح تریبل را ازبین می برد می کاهد و  کلام آخر، پاسخ فرکانسی صاف و دقیق در سراسر طیف صوتی که این به این معناست که ضبط های شما حقیقتا بهتر صدا می دهند .


مانیتورهای سری HS از مگنت ها یا آهن رباهای فوق العاده بزرگ استفاده می کنند. چرا که همزمان با طراحی مدار مغناطیسی پیشرفته HS5i ، این آهنرباهای بزرگ یک میدان شار قوی ، یکنواخت و کاملا  کنترل شده را ایجاد می کنند که پاسخ بسیار نرم و بازده داینامیکی را در طیف وسیعی از فرکانس ها ارائه می دهد.


مانیتورهای سری HS عملکرد مانیتورینگ برجسته ای را ارائه می دهند و شما را قادر می سازند که درست میکس کنید. هرچند می‌توانید از این اسپیکر در زمان جابجایی نیز استفاده کنید . HS5i دارای کنترل اتاق و کنترل پاسخ high-trim  است که به شما امکان می دهد مانیتور خود را برای پاسخ فرکانسی بهینه ، نسبت به اتاق خود تنظیم کنید. بنابراین چه در یک اتاق کنترل باشید و چه درهر مکان دیگری ، همیشه قادر خواهید بود به سیستم مانیتورینگ خود اعتماد کنید.مشخصات مانیتوراستودیویی اکتیو HS5i :

    درایورها و سیستم مانتینگ با عملکردفوق العاده
    ووفر 5 اینچی و توییتر ۱ اینچی
    پاسخگویی فرکانس گسترده‌ی 54Hz تا 30kHz
    آهنرباهای بزرگ با طراحی مدار مغناطیسی پیشرفته
    دو امپلی فایر داخلی: ووفر 45 وات و توییتر 2۵ وات
    هماهنگی بسیار مناسب میان پاور امپ‌ها و درایورها
    طراحی پیشرفته‌ی بدنه برای از بین بردن رزونانس ناخواسته
    کنترل‌های فرکانس و high-trim برای هماهنگی اسپیکر با شرایط آکوستیک اتاق


تفاوت این مدل با پسوند "  i  " با نمونه قبلی تنها در این است که نقاط اتصالی روی بدنه پیش بینی شده تا اسپیکر بتواند به پایه های دیواری متصل شود .


استودیو مانیتور با خروجی 70 وات ( ووفر 45 وات و توییتر 25 وات ) با ووفر 5 و توییتر 1 اینچی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب