اسپیکر مانیتورینگ PreSonus Eris E5 | خرید اسپیکر مانیتورینگ پریسونوس Eris E5

اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورینگ PreSonus Eris E5

  • PreSonus
  • اسپیکراستودیویی با ووفر"5.25 وآمپلیفایر کلاس AB با خروجی 80 وات
0 تومان
تحویل اکسپرس
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
7 روز تضمین بازگشت کالا

مانیتور استودیو اکتیو PreSonus Eris E5 با درایورtwo-way راهی ارزان قیمت است برای شنیدن صدایی که اسپیکرهای معمولی نمی توانند از عهده آن برآیند . این اسپیکرهای نیرفیلد دارای ووفر ازنوع کامپوزیتی بهم تنیده شده قوی که فرکانس پایین بسیار خوبی بازتولید می کنند و در کنار آن هیچگونه دیستورشن ایجاد نمی شود می باشند و توییتر گنبدی ابریشمی silk-dome  که فرکانس های بالای نرم و متعادل را ارائه می دهند. نتیجه: صدایی که می توانید به آن اعتماد کنید ، به این معنی که میکس های شما با این اسپیکردر اسپیکرهای دیگر هم خوب صدا می دهند . این چیزی است که شما ازاسپیکرهای مولتی مدیا نمی توانید توقع داشته باشید چرا که اسپیکرهای عادی به منظور بهتر جلوه دادن موسیقی ساخته شده اند ، درحالیکه مانیتور اسپیکرها صدارا به طور دقیق بازتولید می کنند .قرار دادن مانیتورها خیلی نزدیک به دیوار باعث می شود که فرکانس های بم سبب ارتعاش دیوار شده و دیوار مانند مخروطهای اسپیکری بزرگ عمل کندو نتیجتاً محیط توسط هارمونیک های اشتباه پر شود و در نتیجه توانایی شما برای یک میکس صحیح کاهش پیدا کند. اما با این حال بسیاری از مواقع محدودیت فضای اتاق اتخاب دیگری برایتان باقی نمی گذاردو شما مجبور هستید که مانیتورها را در کنار دیوار قرار بدهید. این جاست که تنظیمات کنترل آکوستیک PreSonus Eris به کار شما می آید. با استفاده از این تنظیمات و کات کردن بیس تا 4dB می توانید بدون دست بردن در صدای اصلی، با این پدیده مقابله کنید.

مانیتورهای Eris E5 دارای امپلی فایرهای 80 وات کلاس AB هستند که ولوم بسیار بالایی در اختیارتان می گذارند. با این مانیتورها قادرمی توانید بدون این که صدا را distort کنید، gain و ولوم زیادی داشته باشید و واقعاً سخت است توضیح اینکه این مسئله چقدر هنگام میکس مهم خواهد بود.

فرض کنید که می خواهیدسیستم مانیتورینگ خودرا با یک ساب ووفر ارتقاءدهید. Eris E5 عملکرد خوبی در این حالت خواهد داشت چرا که هرکدام از مانیتورهای Eris E5 دارای یک فیلتر سه موقعیتی highpass می باشد که به شما اجازه می دهد فرکانس های زیر80Hz یا 100Hz را حذف کنید تا این فرکانس ها از سر راه ساب ووفر کنار بروند. همچنین اگربه تنظیمات بیشتری برای رسیدن به رنج فرکانسی کاملاً فلت نیازدارید، روی مانیتورها دکمه هایی برای تنظیم فرکانس های زیر و فرکانس های میانی در نظر گرفته شده که به شما اجازه می دهد هر محدوده را به اندازه ی 6dB کاهش یا افزایش دهید. نکته ی دیگر هم این که Eris E5 دارای ورودی های غیر بالانس RCA، بالانس TRS و XLR می باشد و به این وسیله شما می توانید این مانیتورها را تقریبا به تمام منابع صدایی در استودیو خود متصل کنید.اسپیکراستودیویی با ووفر"5.25 وآمپلیفایر کلاس AB با خروجی 80 وات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب