گارانتی میکروفون برند رود | خرید میکروفون برند رود

ضمانت نامه

تمامی محصولات مجموعه رایان صدا که به شکل آنلاین خریداری می شوند ، به جز لوازم جانبی شامل 7 روز مهلت تست سلامت کالا می باشند . دقت کنید که 7 روز مهلت تست صرفاً جهت سلامت کالا در نظر گرفته شده و تغییر سلایق مشتریان محترم را در بر نمی گیرد .
اگر خریدار در زمان نصب محصول متوجه ایراد فنی دستگاه شود ، برای تعویض کالا باید شرایط زیر را رعایت کرده باشد:
1.کارتن و جعبه اصلی محصول را بدون هیچ آسیبی نگهداری کرده باشد.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت یا تعویض کالا را از مشتری خواهد گرفت.
2.اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد بدون باز شدن جعبه یا بسته بندی آن ، وجود مغایرت حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا به شرکت  از طریق تلفن و یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود،پس از 24 ساعت متاسفانه از پس گرفتن کالا معذوریم.
نوسانات برق، اشکالاتی که در اثر ضربه، تماس با آب ، استفاده نادرست بر خلاف شرایط کاربردی دستگاه، باز نمودن و تعمیر در خارج از خدمات پس از فروش رایان صدا به وجود آید شامل گارانتی نمی باشد.
برای اس‍پیکر مانیتور یا اسپیکرهای اجرای زنده گارانتی برای بورد الکترونیکی و آمپلی فایر قابل انجام است و موارد ووفر، توییتر و بدنه اسپیکر شامل گارانتی نمی باشند.
برای انواع میکروفون ها اعم از استودیویی ، میکروفون های صدا برداری ، یو اس بی و غیره فقط ۷ روز مهلت تست سلامت کالا در نظر گرفته شده است و پس از آن شامل گارانتی نمی باشند، اما خدمات پس از فروش ارائه می شود.